Hakkımızda

          FİRMAMIZ 1983 YILINDA KURULMUŞ OLUP, 2006 YILINA KADAR TOFAŞ (FİAT) VE RENAULT MARKA ARAÇLARIN YEDEK PARÇALARIYLA SİZLERE HİZMET VERMEKTEYKEN 2006 YILINDAN İTİBAREN FORD MARKA ARAÇLARIN YEDEK PARÇALARINI DA BÜNYESİNE KATMIŞ, 2011 YILI İTİBARİYLE DE ALFA ROMEO YEDEK PARÇALARIYLA ÜRÜN YELPAZESİNİ GENİŞLETMİŞTİR. FİRMAMIZ ŞU ANDA TOFAŞ (FİAT), RENAULT, FORD VE ALFA ROMEO MARKA ARAÇLARIN YEDEK PARÇALARINI SİZLERE SUNMAKTADIR.
         
          KİRAZCİOĞLU TİCARET OLARAK 2010 YILINDAN İTİBAREN ONLİNE SATIŞ HİZMETİ SUNARAK, MÜŞTERİLERİMİZE EN KALİTELİ VE EN UYGUN FİYATLI YEDEK PARÇA TEDARİKİNİ SUNMAYA ÇALIŞIYORUZ. BU DOĞRULTUDA, MÜŞTERİLERİMİZİN PİYASADA BULAMADIĞI VEYA YÜKSEK FİYATLI BULDUĞU BİRÇOK ÜRÜNÜ, STOKLARIMIZA EN UYGUN FİYATLARLA EKLEMEYE ÖZEN GÖSTERMEKTEYİZ. BU ÖZEN VE ÖZVERİYE KISA SÜREDE KARŞILIK VEREN SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN YOĞUN İLGİSİ ONLİNE SATIŞTA DA BİZİ www.kirazcioglu.com OLARAK KISA SÜREDE EN ÜST SEVİYELERE TAŞIMIŞTIR.

          KİRAZCIOĞLU TİCARET OLARAK 2013 YILI İTİBARİYLE KENDİ MARKAMIZDA ÜRÜNLER SATIŞA SUNMAYA BAŞLADIK; ALFA ROMEO ARAÇ GRUBUNUN ÖN DÜZEN KİTİ OLARAK ADLANDIRILAN ROTBAŞI, ROTMİLİ, ALT VE ÜST SALINCAKLARI (TABLALARI), Z ROTLARI İLE RENAULT ARAÇ GRUBUNDA MEGANE, CLİO ARAÇLARA AİT SALINCAK, ROTBAŞI, ROTMİLİ VE Z ROTLARININ ÜRETİMİ VE SATIŞI YAPILMAKTADIR.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.